Черкаський державний технологічний університет

Бібліотека ЧДТУ

Число 33 Випуск 17

ЗМІСТ

1. Історія розвитку кредитування в Правобережній Україні (перша половина ХІХ ст.) Гордуновський, О.М.
2.  Актуальні тенденції в дизайні дитячого ігрового обладнання Сергеєва, Наталія Вікторівна; Марова, М.О.
3.  Виразні можливості етностилістики в сучасному дизайні інтер'єру Руль, О.В.
4. Cтановлення давніх форм зодчества і розвиток стандартів міряння на території України Храмова-Баранова, Олена Леонідівна; Зайцева, Вікторія Сергіївна
5.  Дослідження широкомасштабної хімізації сільського господарства в 50-80-х роках ХХ ст.: історіографічний вимір Семененко, Микола Григорович
6.  Витоки паралімпійського руху в Україні. Кулинич, Богдан Григорович
7.  Християнські мотиви в українських замовних традиціях Середньої Наддніпрянщини (за матеріалами польових досліджень) Шульженко, Т.М.; Діденко, Я.Л.
8.  Молюхів Бугор: до питання музеєфікації відомої археологічної пам’ятки України Нераденко, Т.М.
9.  Михайло Сирота у спогадах українських політиків і активних учасників національно-демократичних процесів в Україні Лазуренко, Валентин Миколайович
10.  Встановлення характерних ознак основних іконографічних шкіл, що існували на території України Солодовніков, І.В.