Черкаський державний технологічний університет
,
,

Фахові видання
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Фахові видання ЧДТУ Збірник наукових праць ЧДТУ. Серія: Економічні науки

Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету. Серія: Економічні науки

 

Увага! Нова адреса офіційного сайту Збірника - http://ven.chdtu.edu.ua/

 

“Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету. Серія: Економічні науки” 

є фаховим виданням із економічних наук (категорія "Б").

Збірник охоплює результати теоретичних та емпіричних досліджень, що проводяться на макро-, мезо та мікрорівні, щодо різних аспектів економіки, корпоративного управління та маркетингу.

Метою „Збірника наукових праць Черкаського державного технологічного університету. Серія: Економічні науки” є пропаганда економічних знань, публікація результатів науково-дослідницької діяльності, обмін досвідом науково-методичної роботи, надання методичних та практичних порад фахівцям економічної сфери діяльності, сприяння розвитку наукових шкіл з питань стратегічних питань розвитку економіки, маркетингу, менеджменту.

“Збірник наукових праць ЧДТУ. Серія: Економічні науки” зареєстровано, реферується та індексується в наступних міжнародних наукометричних базах даних, репозитаріях та пошукових системах: Index Copernicus, Google Scholar, Міжнародний центр періодичних видань (ISSN International Centre, м. Париж), DOAJ, Crossref, Українська науково-освітня мережа УРАН, Національна бібліотека ім. В.І. Вернадського, реферативна база даних "Україніка наукова".

На всі статті, опубліковані в “Збірнику наукових праць ЧДТУ. Серія: Економічні науки”, встановлюються цифрові ідентифікатори DOI.

Видання має Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ№6060 від 16.04.2002 р.

Збірник включено до категорії "Б" Переліку наукових фахових видань України.

До публікації приймаються статті українською та англійською мовами, що раніше не публікувалися та не подані до розгляду в інші видання.

Періодичність: 4 рази на рік.

 

Адреса редакції:  ЧДТУ, ІІ корпус, к. 205, бульвар Шевченка, 460, м. Черкаси, 18006.

 Технічний секретар: Пальонна Тетяна Анатоліївна (конт. тел. (067) 917-23-39, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).