Черкаський державний технологічний університет

Фахові видання
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Фахові видання ЧДТУ Вісник ЧДТУ Надходження за 2013-й рік Збірник наукових праць Вісника ЧДТУ №3 за 2013й рік

Збірник наукових праць Вісника ЧДТУ №3 за 2013й рік

1. Титул.
    2. Зміст.

Інформаційні технології, обчислювальна техніка і автоматика

1. Фауре Э. В., Лисицына Е. С., Нестеренко Д. Ю. Метод повышения стойкости электронных кодовых замков. - C. 7-13.
    2. Уткина Т. Ю. Эффективные компоненты линий передачи информации в системах управления лазерным технологическим оборудованием. - C. 14-18.
    3. Лунькова Г. В., Шабатура Ю. В. Формування індивідуальної моделі експлуатації бойової машини піхоти в процесі підготовки курсантів Академії сухопутних військ. - C. 19-25.
    4. Саух В. М., Лада В. В., Просяник О. В., Крайнова Я. В. Проект "Електронно-бібліотечна система ВНЗ на основі засобів CMS Drupal". - C. 26-32.
    5. Кочкарев Ю. А., Гресько С. А., Ланских Е. В. Минимизация логических функций в ортогональной форме представления. - C. 33-36.

Комп'ютерні мережі і компоненти, приладобудування

1. Лукашенко А. Г., Зубко І. А., Лукашенко В. М., Лукашенко Д. А., Лукашенко В. А. Метод вибору системних плат для лазерного технологічного обладнання. - C. 37-41.
    2. Петренко А. М. Дослідження моделі технічного обслуговування за станом електротехнічних виробів. - C. 42-47.
    3. Петрищев О. Н., Шарапов В. М., Сотула Ж. В. Расчет динамического напряженно-деформированного состояния асимметричных биморфных пьезокерамических элементов. - C. 48-55.
    4. Розен В. П., Курбака Г. В., Мильніченко С. М. Модель оцінки ефективності використання планової величини електричної потужності промислових підприємств. - C. 56-60.
    5. Шарапов В. М., Базило К. В. Построение математической модели пьезоэлектрического преобразователя с добавочными контурами. - C. 61-65.
    6. Шарапов В. М., Петрищев О. Н., Сотула Ж. В., Салагор А. М, Заика В. М. Влияние конструктивных элементов на характеристики пьезоэлектрических электроакустических преобразователей. - C. 66-69.
    7. Шарапов В. М., Савин В. Г., Сотула Ж. В., Салагор А. М., Заика В. М. Улучшение характеристик кольцевого электроакустического преобразователя. - C. 70-74.

Математичне моделювання та управління проектами

1. Кожуховская О. А. Моделирование операционных актуарных рисков с использованием байесовских сетей. - C. 75-79.
    2. Кожухівський А. Д., Сагун А. В., Кожухівська О. А., Снісаренко О. Ю., Степанець Ю. В. Аналіз криптостійкості елементів електронного цифрового підпису. - C. 80-85.
    3. Лега Ю. Г., Середенко В. Н., Цегельный В. П. Методы моделирования сложных энергетических объектов. - C. 86-93.

Машинобудування

1. Некоз О. І., Литовченко І. М., Батраченко О. В. Дослідження міцності ножів кутера при дії на них комплексного навантаження. - C. 94-100.
    2. Некоз О. І., Філімонова Н. В., Філімонов С. О., Батраченко О. В., Хом’як А. В. Зменшення металоємності ножів м’ясорізальних вовчків. - C. 101-107.
    3. Канашевич Г. В. Комплексна методика визначення якості поверхні та поверхневих шарів оптичних матеріалів, модифікованих електронним променем. - C. 108-115.
    4. Самчук В. В. Підвищення якості отворів у виробах із полімерних композитних матеріалів (ПКМ). - C. 116-122.

Хімічні технології і екологічна безпека

1. Свояк Н. І. Екологічна оцінка поширення омели в м. Черкаси. - C. 123-128.

Наука і техніка: ідеї та гіпотези

1. Шарапов В. М., Штеренхартц А., Саенко Н. В. Универсальные технологии научных исследований. Технологии изучения объекта исследований. - C. 129-132.
  2. Поляков С. П., Калейников Г. Е., Беспалько С. А. Механизмы излучения полупроводникового лазера. - C. 133-140.