Черкаський державний технологічний університет

Фахові видання
Черкаського державного технологічного університету

Бібліотека ЧДТУ

Ви тут: Фахові видання ЧДТУ Вісник ЧДТУ Надходження за 2014-й рік Збірник наукових праць Вісника ЧДТУ №3 за 2014й рік

Збірник наукових праць Вісника ЧДТУ №3 за 2014й рік

1. Титул.
    2. Зміст.

Інформаційні технології, обчислювальна техніка і автоматика

1. Тимченко А. А., Крижановський Є. М., Мельник В. П., Підгорний М. В. Інформаційна технологія підтримки прийняття рішень при ліквідації надзвичайних ситуацій. - C. 5-12.
    2. Савельева О. С., Швец П. С., Становский А. А. Парето-оптимизация многоцелевых функций со слабосвязанными аргументами. - C. 13-18.

Математичне моделювання та управління проектами

1. Борисова Н. І. Сучасні методи і засоби управління ризиками в застосуванні до управління проектами альтернативної енергетики. - C. 19-25.
    2. Данченко О. Б. Взаємозв’язок між ризиками, змінами, проблемами в проектах. - C. 26-31.
    3. Костьян Н. Л. Метод многократного интегрирования для исследования систем при произвольном воздействии. - C. 32-37.

Комп'ютерні мережі і компоненти, приладобудування

1. Sharapov V. M., Petrishchev O. N., Sotula Zh. V, Bazilo K. V. Тhe sound pressure increasing created by monomorphic disk piezoelements. - C. 38-42.
    2. Sharapov V. M., Petrishchev O. N., Sotula Zh. V., Bazilo K. V. Stimulation of bending vibrations in cylindrical piezoelements. - C. 43-46.
    3. Petrishchev O. N., Sharapov V. M., Sotula Zh. V., Bazilo K. V. Principles of calculation of piezoelectric elements with surfaces partial covering by electrodes. - C. 47-55.
    4. Petrishchev O. N., Sharapov V. M., Sotula Zh. V., Bazilo K. V. Calculation of parametres of tensely deformed state of disk piezoelement with partial covering by electrodes surfaces. - C. 56-67.
    5. Тychkov V. V. The perfection of hardware of information-measuring systems for the checking of parameters of chemical-technological processes with the use of flow-injection method. - C. 68-73.
    6. Чичужко М. В., Лукашенко В. А., Зубко І. А., Лукашенко В. М. Методика вдосконалення мікроконтролерів. - C. 74-79.
    7. Нечипоренко О. В., Міценко С. А. Механізми забезпечення захисту баз даних в сучасних СУБД. - C. 80-86.
    8. Бабенко В. Г. Складності та особливості побудови ефективних криптоалгоритмів. - C. 87-91.
    9. Куницька С. Ю. Дослідження результатів моделювання арифметичних пристроїв. - C. 92-96.
    10. Ланських Є. В., Зажома В. М., Лада С. В. Алгоритм генерації перестановок для систем захисту інформації. - C. 97-101.
    11. Лукашенко А. Г. Кортежний таблично-логічний метод реалізації цифрового багатофункціонального обчислювача. - C. 102-107.
    12. Порєв В. А., Пахалюк Р. І., Сидоренко С. Ю. Використання телевізійного засобу контролю для дослідження дефектів сонячних панелей. - C. 108-111.
    13. Al-Janabi Aqeel Bahr Tarkhan Review of using computer vision methods for flotation froth quality evaluations. - C. 112-120.

Хімічні технології і екологічна безпека

1. Кириченко О. В., Ващенко В. А., Тищенко О. М., Заїка П. І., Цибулін В. В. Термодинамічний аналіз процесу горіння нітратно-металевих сумішей. - C. 121-128.
  2. Мислюк О. О., Мислюк Ю. Є. Екологічний алгоритм вирішення винахідницьких задач. - C. 129-135.
  3. Свояк Н. І. Поводження з побутовими відходами приватного сектора в місті Черкаси. - C. 136-143.